kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin16.06.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Ne kete shtepi nuk tregojn 2 her burrat per te njejtin problem E mora si nje verejtje por kjo nuk mbaroi me kaq.
6608
Admin17.07.2021

Kerkoj miq

Jam nje zotri shum besnik dua ti pergjigjem asaj zonjes qe quhet Bajamja.
8900
Admin31.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

.
5007
Admin21.06.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

por edhe nje te them un kete kam Lexu nga Nje Revist Javore Kosovare si ka qen aty e kam sjell ktu.
Admin12.06.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Lidhja duhet te jete shume e fshehte sepse jam familjar.
7302
Admin19.08.2021

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

mbase mbas bjohjes lind "dicka" serioze mbase jam i ndare dhe jetoj vetem.
Admin07.07.2021

hyundai.multitvsolution.com

Doja te njihesha me nje goce qe do te ndertoje nje jete familjare.
1802
Admin31.07.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

th kjo e dashurushmja nga Kosova ne vitin 1984, duke kaluar dhe Apple dhe Microsoft, nderton kompjuterin e pare personal ne bote, dhe ben chat me te dashurushmin ne Amerike, qe dhe ai ka shpik kompjuterin e vet personal.
Admin26.07.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Mire po kishte Gabuar Rende nese gjith cka deri ateher ne jeten e saj ishte ferr tash me zbuloi se ka ferr mbi ferrtash me thene thjesht ajo nisi jeten ne nje burg , Burri dilte ne mengjes dhe merrte qelesin e deres me vete shkyqte telefonin e shtepis ndaloej qdo Ardhje te te aferme ne shtepi shpetimi ishte vetem ne daljet e shkurtura ne qytet nje her ne muaj vizita e shpejt te mjeku dhe kthimi prapa ne te merrin e 4 mureve.
3709
Admin21.06.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

As nuk i kuptoj far kesi lloj burrash se cfare kerkojne! Po mos ja drejto Gjilanasit se ky vetem se e ka marre nga gazeta Kosovarja kjo paska qene mire me ja dergu atij kryeredaktorit te revistes loool.
7301